jak to začalo....

28. března 2009 v 10:15
o je to Lazy Town?
Lazy Town je jeden z nových seriálu, které můžeme sledovat na Jetixu. Už po pár odvysílaných epizodách si Lazy Town získal mnoho diváckých srdcí a zařadil se mezi nejúspěšnější seriály stanice Jetix. Jednou z věcí kterými vás Lazy Town hned upoutá je to, že seriál je částečně hraný a částečně animovaný. Vymysleli ho na Islandu z jednoho prostého důvodu - přivést děti k aktivnímu stylu života - ke sportu a zdravému jídlu. O tom vlastně celý Lazy Town je.

Lazy Town - Jak to začalo?

Růžová holčička Stephanie přišla do městečka zvaného Lazy Town, kde potkala skupinku dětí i dospělých. Zvláštní na nich bylo, že všichni byli strašně líní. Ale Stephanie nebyla jediná, kdo rád sportoval a bavil se. V městě žil taky Sportacus. Superhrdina, jenž furt skáče, dělá salta či přemety nebo zrovna překonává různé sportovní rekordy. Společně se Stephanie se budou snažit Lazy Town přivést k zdravému životu. V cestě jim však bude stát Robbie Rotten - nejlínější člověk na světě, kterému se Lazy Town líbí, tak jak je.

Lazy Town - Zajímavosti

Herečce, která hraje Stephanie (Stephanie má v Lazy Town 13 let) je ve skutečnosti 16.
Herec, jež hraje Sportacuse se podílí na produkci celého seriálu. Dokonce si prý i celý seriál vymyslel, aby si mohl zahrát kladného hrdinu.
Na výrobu Lazy Town je spotřebováno 10-20 procent veškerého plastu vyrobeného na Islandu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama